Nasz ośrodek


Nasza klinika leczenia uzależnień w Warszawie leczy ludzi z problemem uzależnienia od alkoholu, najbardziej skuteczną metodą, polegającą na całkowitym usunięciu toksyn z organizmu.

W naszym budynku panuje atmosfera ciszy i spokoju. Pacjenci znajdą tutaj wszelką potrzebna pomoc, we wszelkich aspektach życia.

Każdy pacjent ma własną sypialnię z telewizorem i łazienką. Istnieje główna sala jadalna, w której zachęca się pacjentów do posiłków, z których wszystkie są przeznaczone dla wymagających dietetycznych potrzeb. Oddział rehabilitacji jest obsługiwany przez całą dobę z opieką medyczną dla osób podejmujących program detoksykacyjny od początku ich pobytu.

Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowy program leczenia połączony z terapią behawioralno-poznawczą. Kluczowe obszary, na których ta klinika skupia się, to:

  • przyczyny uzależnienia
  • uczucia i myśli związane z uzależnieniem i konsekwencje, jakie spowodowało Twoje zachowanie jako uzależniony

Przejdziesz do rozwiązywania problemów i dowiesz się, jak rozwiązywać pewne kwestie, które pojawiają się w Twoim codziennym życiu. Pokażemy, jak ustalić cele i podejmować odpowiedzialne decyzje. Będziemy pomagać w kwestiach dotyczących rodziny i relacji, a zyskasz umiejętności życiowe, które pomogą Ci prowadzić zdrowy styl życia.

Sprawdź także nasz ośrodek partnerski w Warszawie: uzaleznienia-warszawa.pl